قوانین

- تنها شرط شرکت در پیش بینی رقابت ها عضویت در سایت میباشد.
- جهت بازیابی اطلاعات ورود به صفحه کاربری در صورت فراموش کردن آنها، وارد کردن ایمیل الزامی میباشد.
- ثبت ویا تغییر پیش بینی تا قبل از اتمام مهلت پیش بینی امکانپذیر خواهد بود.
- مهلت پیش بینی هر رقابت از زمان آغاز پیش بینی (قرار گرفتن در لیست پیش بینی ها در صفحه کاربر) تا حداکثر قبل از شروع آن رقابت میباشد.

نحوه امتیاز دهی به هر پیش بینی صحیح :


شرط امتیاز
صحت نتیجه  +  تعداد گلهای دو تیم 5
صحت نتیجه  +  تعداد گلهای یک تیم 3
صحت نتیجه 2
صحت تعداد گلهای یک تیم 1

- امتیاز هر پیش بینی کننده بر اساس مجموع امتیازات کسب شده از پیش بینی هر رقابت میباشد.
- برنده نهایی در پایان فصل لیگ برتر، پیش بینی کننده ای است که بالاترین امتیاز را در مجموع امتیازات کسب کرده باشد.
- از پیش بینی کننده هایی با بالاترین امتیاز که امتیاز یکسان کسب کرده باشند به قید قرعه از میان آنها یک پیش بینی کننده به عنوان برنده نهایی اعلام خواهد شد.

مقررات

- سایت "نیم فصل (nimfasl.com)" به هیچ سازمان ، نهاد و تشكل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و بصورت خصوصی اداره می‌شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "نیم فصل (nimfasl.com)" می‌باشد.
- قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.
- سايت "نیم فصل (nimfasl.com)" مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "قوانین و مقررات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط ،قوانین و مقررات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.
- هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت "نیم فصل (nimfasl.com)" و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.
- ارائه خدمات يا نرم افزار هاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم ، سايت "نیم فصل (nimfasl.com)" مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.
- سايت " نیم فصل (nimfasl.com)" در مقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت " نیم فصل (nimfasl.com)" ايجاد شده‌اند. سايت " نیم فصل (nimfasl.com)" بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.
- استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت " نیم فصل (nimfasl.com)" تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.